Kansas

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Kansas kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Kansases

Kansas piirneb Nebraska osariigiga põhjas; idas koos Missouriga; lõuna suunas Oklahoma; ja Colorado lääneosas

Kui te lähete riigile või juba elate siin, kui otsite Kansasis müügiks olevat kinnisvara, kui soovite üürilt ostjale jõuda, jätkake meie artikli lugemist, et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas kinnisvaraprognoosid teie eesmärke mõjutavad.

Kansas kinnisvaraturg on praegu Kansasas müügiks olevate kinnisvara müüjate jaoks parem. Turul on vähem maju ja nõutavad hinnad tõusevad jätkuvalt.

Kuid veebruaris 2018 vähenes kodune müük mõne protsendipunkti võrra. See ei olnud hea uudis omanikele, kes soovivad müüa.

Eksperdid arvutavad, et Kansase omadused hakkavad tõusma kevadel, nõudlus kasvavate hindade järele.

See tähendab, et kodud muutuvad aastate jooksul kallimaks, mistõttu võib nüüd olla parim aeg Kansasissa müüa kinnisvara, kui saate seda endale lubada.

Kaks Kansas linnast on 150 parimast linnast, kus elab USAs.

Wichita linn oli 77. kohal, samal ajal kui Overland Park oli 8. kohal.

Overland Parki üldine pingerea on olnud üsna hea, kuid see linn on jõudnud ka viie parima kategooria odavamate üüride kategooriasse.

Kuid see hetk on hea aeg Kansasesse müüa kinnisvara ostmiseks. Hinnad tõusevad, kuid hetkel on endiselt võimalik leida taskukohaseid kodusid, mis on suurepärases seisundis.

2018. aasta Kansas kinnisvaraturg võib müüjatele hea olla, kuid see ei tähenda, et ostjad ei suuda oma unistuste kodu leida.

Maja hinnad võivad kogu aasta vältel kasvada aeglaselt ja pidevalt. Siiski on need endiselt mõistliku hinnaga sõltuvalt sellest, mida te otsite.

 Kui mõtlete Kansasist kinnisvara müümisele, peaksite teadma, et see on riik, kus on palju tühikuid, päikeselised taevad ja väike liiklus. Kuid töökohtade kasv Kansases on naaberriikidest maha jäänud alla 1% ja riik on alates 2012. aastast kogenud märkimisväärset eelarvepuudujääki.

See asetab riigi 34. kohal Ameerika Ühendriikides elanike jaoks ja 31. koha rahvastiku kasvu jaoks. Teiselt poolt, mõned väikseimad riigi linnad, kus on kiiresti vähenenud elanikkond, pakuvad kodutarbijatele tasuta koduseid ja teisi stiimuleid neile, kes soovivad kodud ümber paigutada ja ehitada. Need raskustes linnades on Ellsworth, Atwood, Lincoln, Minneapolis ja Marquette

Wichita on Kansas suurim linn, kus metroos on üle 670 000 inimest ja seda nimetatakse "maailma õhulapikendiks", kuna seal on mitmed lennuettevõtjad. Teised juhtivad tööstusharud hõlmavad põllumajandust, veisekasvatust ja veiseliha töötlemist, energia- ja tööstusmineraale.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 9551

Müük Maja, Kansas, Allen County, Topeka, Topeka

118,184.00EUR
Müük
Maja

67 m²
Super deal u suncanoj Floridi! (10 minuta od plaze). Kada vi ili neko od vasih: Klijenata, Rodjaka, Prijatelja ili Poznanika planira preseljenje/inve...
Cod. 9549

Müük 3 magamistuba, Kansas, Anderson County, Wichita, Wichita

125,346.00EUR
Müük
3 magamistuba

111 m²
Florida! -----> Vasa investicija/ stan u Majamiju! Kada vi ili neko od vasih: Klijenata, Rodjaka, Prijatelja ili Poznanika planira preseljenje/inves...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB